Zespół 3D Bistro

 

Jesteśmy grupą pasjonatów, której misją jest edukacja przemysłu oraz budowanie maszyn SLS i do post-processingu. Nasza ekipa składa się głównie z inżynierów oraz specjalistów technologii addytywnych. Drukiem 3D zajmujemy się od 8 lat. 3D Bistro natomiast powstało w 2019 roku. Wspieramy naszych klientów przez cały proces produkcji. Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

Nasza przestrzeń

Hala, w której pracujemy mieści się w Poznaniu przy ul. Budziszyńskiej. Stworzyliśmy ciekawą przestrzeń dla projektantów oraz inżynierów. Wszystkie nasze szalone pomysły powstają właśnie tutaj! Jesteś ciekawy, co dokładnie robimy? Zapraszamy na kawę lub herbatę!

Nasze projekty

Printhouse

Oferujemy usługi druku 3D w technologii SLS, MJF oraz SLA. Procesy te są ze sobą komplementarne i mogą być z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle.

Odkryj

Przemysłowa drukarka 3D SLS

Wszystkie elementy powstają na naszej autorskiej maszynie SLS. Na bieżąco możemy modyfikować parametry, aby Twój wydruk był najlepszej i powtarzalnej jakości. 

Post-processing

SLS, jako produkt końcowy a nie prototyp? Z nami to możliwe. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Barwienie, malowanie, polerowanie oraz lakierowanie. 

Konsultacje

Udzielimy Ci kompleksowego wsparcia w wyborze technologii produkcji i materiału. Wdrożymy technologie przyrostowe w Twojej firmie. 


Interesuje Cię współpraca z nami?

Dowiedz się więcej o wykorzystaniu druku 3D w Twojej firmie.